Táto stránka používa súbory cookies pre zaistenie funkčnosti webu a získavanie štatistík návštevnosti webu. Viac informácií.

BAZÉNY

Medvedie jazero

Bazén Medvedie jazero je jedným z najväčších vyrábaných kompozitných bazénov. Ponúka veľkorysý priestor pre vodné aktivity, uspokojí teda aj vysoké nároky. Súčasťou bazénu je integrované široké a pohodlné schodisko, ktoré ponúka príjemné posedenie a pohodlný vstup do bazéna. V zadnej časti bazéna je pre možnosť relaxácie veľký sedák.

Balaton

Bazén Balaton obdĺžnikového tvaru ponúka veľký vnútorný priestor. Súčasťou bazénu je široké schodisko navrhnuté tak, aby zaberalo minimálny priestor a napriek tomu umožňovalo pohodlný vstup do bazéna. Bazén je vybavený relaxačným lehátkom a technologickú šachtou.

Laka

Novinka pre rok 2014. Obdĺžnikový bazén veľkých rozmerov s obojstranným rohovým schodiskom, ktoré minimálne uberá plochu bazéna a zároveň plní funkciu pohodlného vstupu do bazéna. Schodisko je prepojené pohodlnou relaxačnou lavicou s možnosťou inštalácie perličkového kúpeľa a hydromasáže.

Victoria

Novinka pre rok 2015. Obdĺžnikový bazén s veľkým vnútorným priestorom. Bazén je vybavený obojstranným pohodlným rohovým schodiskom, ideálnym pre zastrešenie s bočným vstupom. V čele bazéna je relaxačná lavica s možnosťou inštalácie perličkového kúpeľa a hydromasáže.

Orlík

Bazén Orlík je veľký osemmetrový bazén, ponúkajúci príjemný vnútorný priestor pre vodné aktivity. Bazén je vybavený širokým pohodlným schodiskom, ktoré ponúkne príjemné posedenie a relaxáciu.

Slapy

Obdĺžnikový bazén stredných rozmerov s obojstranným rohovým schodiskom, ktoré minimálne uberá plochu bazéna a zároveň plní funkciu pohodlného vstupu do bazéna. Schodisko je prepojené pohodlnou relaxačnou lavicou s možnosťou inštalácie perličkového kúpeľa a hydromasáže.

Kaspik

Novinka pre rok 2015. Obdĺžnikový bazén porovnateľnej veľkosti ako bazén Slapy s plnohodnotným pohodlným schodiskom, ktoré je možné vybaviť perličkovým kúpeľom.

Seč

Bazén Seč stredných rozmerov v ktorom si možno užiť veľa vodných aktivít. Bazén je vybavený širokým pohodlným schodiskom, ktoré ponúkne príjemné posedenie a relaxáciu.

Lipno

Najmenší typ bazéna určený do miest s veľmi obmedzeným priestorom, vďaka malej hĺbke je menej náročný na zabudovanie do terénu. Napriek svojej veľkosti je bazén je vybavený širokým a pohodlným schodiskom, ktoré ponúka príjemné posedenie a relaxáciu, možnosť inštalácie perličkového kúpeľa a pohodlný vstup do bazéna.