Balaton

Balaton

Obdĺžnikový bazén s veľkým, maximálne úžitkovým priestorom.

Súčasťou bazénu je široké integrované schodisko, relaxačné ležadlo s možnosťou perličkového kúpeľa a veľká technologická šachta do ktorej možno umiestniť všetku bazénovú technológiu.

Bazén je po celom obvode vybavený pochôdznym golierom, ktorý výrazne uľahčuje a zlacňuje realizáciu okolitej povrchovej úpravy.

Vyberte si z nami ponúkaných exkluzívnych povrchových úprav a dodajte svojmu bazénu jedinečný vzhľad, zoznámte sa s našou ponukou vybavenosti bazéna.

 

Technické údaje

Dĺžka: 8,00 m
Šírka: 3,90m
Hĺbka: 1,50 m
Objem vody: 38 m3

 

Výbava

Využite našu doplnkovú výbavu a vytvorte si z bazéna domáci wellness, tréningové centrum, miesto stvorené na relaxáciu.

Doprajte si perličkový kúpeľ v priestore schodiska bazénu, kde sú vo vode vytvárané vzduchové perličky s masážnym efektom. Perličkový kúpeľ je relaxačná procedúra vhodná aj pre deti. Má pozitívny vplyv na krvný obeh, uvoľňuje svalstvo, tíši bolesť kĺbov, pozitívne pôsobí na psychiku.

Pre možnosť rekreačného aj kondičného plávania vo vašom bazéne inštalujeme výkonné protiprúdy, u ktorých je možná regulácia výkonu podľa Vašich potrieb. Plávanie je jednou z najzdravších športové aktivít, užite si ju teda aj vo svojom bazéne.

Vhodne zvolené rozmiestnenie masážnych dýz, poháňaných výkonným čerpadlom Vám poskytne príjemnú hydromasáž. Tá je vykonávaná silným prúdom vody s jemným prídavkom vzduchu, ktorá má za následok prekrvenie pokožky a celého tela. Pôsobí priaznivo na problémy s chrbticou a svalstvom, pôsobí priaznivo na celulitídu.

Zažite atmosféru, ktorú Vám ponúkne počas teplých večerov osvetlený bazén. Vonkajším osvetlením ho nemožno nahradiť, presvetlená vodná hladina vás svojou atmosférou nabáda k príjemnému posedeniu pri bazéne aj vo večerných hodinách.

Zoznámte sa podrobnejšie s možnosťami vybavenosti bazéna.

TOP