ZASTREŠENIE

Klasik

Klasik je cenovo najdostupnejší typ zastrešenia. Univerzálny oblúkový tvar ponúka výborný pomer úžitku a ceny. Je staticky najodolnejší a preto vhodný do horských oblastí.


Klasik Lux

Klasik Lux je nenápadné ,funkčné a zároveň elegantné riešené zastrešenie. Nenarúša výhľad na okolitú krajinu a vďaka svojmu dizajnu a priaznivej cene patrí k najpredávanejším typom.


Elegance Mini

Zastrešenie Elegance Mini sa vyznačuje ostrou líniou a zaujímavými tvarmi. Tento model bol navrhnutý predovšetkým s cieľom ponúknuť užívateľovi čo najnižšiu výšku zastrešenia. Aj napriek jeho nízkej výške poskytuje užívateľovi možnosť plnohodnotne využívať bazén.

Praktik

Zastrešenie Praktik využíva múr ako súčasť zastrešenia, čo ponúka elegantné a unikátne riešenie, ktoré umožnuje pohyb po celej dĺžke bazéna za rozumnú cenu.


Praktik plus

Model Praktik Plus je veľmi podobný zastrešeniu Praktik .Ako súčasť svojej konštrukcie využíva existujúcu stenu domu alebo múr. Toto umožňuje používateľovi veľmi jednoduchý pohyb okolo celého bazéna. Zákazníci ho často volia aj ako pevné zastrešenie.

Komfort

Zastrešenie Komfort je optimálne riešenie zastrešenie bazénu z hľadiska veľkosti a funkčnosti. Umožňuje ľahký pohyb majiteľa po celej dĺžke bazéna a príjemný pobyt pri bazéne aj v prípade nepriaznivého počasia.

Elegance

Model Elegance je exkluzívny typ zastrešenia, ktoré umožňuje maximálne využitie vnútra bazéna. Vytvára pocit veľkého vnútorného priestoru a umožňuje pohyb po celom obvode bazéna.

Relax

Zastrešenie Relax spája v sebe elegantný dizajn a dokonalé využitie zastrešenia vďaka svojej pochôdzkovej výške.Atyp

Máme dlhoročné skúsenosti s výrobou rôznych atypických zastrešení podľa vašich požiadaviek.
TOP