Reno

Reno

Novinka pre rok 2019. Malý a napriek tomu veľký obdĺžnikový bazén s rohovým protišmykovým schodiskom, ktoré minimálne uberá plochu bazéna a zároveň plní funkciu pohodlného vstupu.

V polovici steny bazénu je po celom obvode hrana slúžiaci nielen deťom na uľahčenie výlezu z bazéna mimo priestoru schodiska. Bazén je po celom obvode vybavený pochôdznym golierom, ktorý výrazne uľahčuje a zlacňuje realizáciu okolité povrchovej úpravy.

Vyberte si z nami ponúkaných exkluzívnych povrchových úprav a dodejde svojmu bazénu jedinečný vzhľad, zoznámte sa s našou ponukou vybavenosti bazéna.

 

Technické údaje

Dĺžka      5,50m
Šírka      2,90m
Hĺbka      1,40m
Objem vody      18m3

 

Výbava

Využite našu doplnkovej výbavy a vytvorte si z bazéna domáci wellnes, tréningové centrum, miesto stvorené na relaxáciu. Pre možnosť rekreačného aj kondičného plávania vo vašom bazéne inštalujeme výkonné protiprúdy, u ktorých je možná regulácia výkonu podľa Vašich potrieb.

Plávanie je jednou z najzdravších športovej aktivít, užite si ju teda aj vo svojom bazéne. Vhodne zvolené rozmiestnenie masážnych trysiek, poháňaných výkonným čerpadlom Vám poskytne príjemnú hydromasáž. Tá je vykonávaná silným prúdom vody s jemným prídavkom vzduchu, ktorá má za následok prekrvenie pokožky a celého tela.

Pôsobí priaznivo na problémy s chrbticou a svalstvom, pôsobí priaznivo na celulitídu. Zažite atmosféru, ktorú Vám ponúkne v teplých večeroch osvetlený bazén. Vonkajším osvetlením ho nemožno nahradiť, presvetlená vodná hladina vás svojou atmosférou nabáda k príjemnému posedeniu pri bazéne aj vo večerných hodinách.

Zoznámte sa podrobnejšie s možnosťami vybavenosti bazéna.

 

TOP